Hakkımızda

BREGLA

Bregla, TANZER GÖZEK tarafından kurulmuş özel bir entegre tekstil tesisidir.

Kuruluşundan bu yana Bregla, her gün gelişme kaydederek büyük perakendecilerin global kumaş tedarikçisi haline gelmiştir. Günümüzde sürekli değişen tüketici taleplerine ve moda trendlerine cevap vermeye büyük bir özen ve özveriyle devam etmektedir.

Bregla’nın ve Gözek ailelerinin köklerine baktığımızda 1930’lu yıllara dayanır. Gözek Ailesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk endüstriyel devriminin erken dönemlerini görmüş ve yaşamış bir jenerasyondan gelen lider dokumacılar arasında bulunmaktadır.

Bregla, günümüzde seksen yıllık tarihi ve kültürel değerlerini, her şeyden önemlisi LİDERLİK özelliklerini geliştirdiği yönlerine borçludur.

Bregla AR&GE sistemi, toplam yatırım ve çalışan sayısıyla karşılaştırıldığında, optimum verimlilikte tasarlandı. Üretim tesislerinin her bir adımında AR&GE faaliyetlerine büyük bir yatırım var.

Tüm departmanlarda yenilik sürecimize odaklanmış şekilde katkı verebilecek ayrı AR&GE ekipleri bulunuyor. Mümkün olan en etkili yolu sağlayabilmemiz için fabrika içinde fabrika olarak tasarladığımız bu sistem, farklı görüşlerin harmanlanması ile birlikte kendini sürekli dinamik tutabiliyor.

Her yıl 1400’den fazla yeni kumaş tasarımı üretiyoruz.
Her yıl 9000’den fazla numune pantolon üretiyoruz.

Bu iki durum tasarım ve yeniliğe ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir.

Müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan gelecek herhangi bir yenilik talebini nicelik veya çeşitlilik açısından tedarik etmeye her zaman hazırlıklıyız.

Yenilik

Esnek Teknik Yapı

Yüksek Hacimde Kapasite

Akıllı Stok Yönetimi

Hızlı Moda Zihniyeti

Mükemmelliyet Odaklı Kalite Kontrol Sistemi

İyi Fiyat/Performans Oranı

Tüm AR&GE faaliyetlerimizi yürütürken; Çevre / İnsan / Etik değerlerine azami derecede saygı gösteriyoruz.

Sonuç olarak: Çalışanlarımız / Müşterilerimiz / Tedarikçilerimiz için sürekli gelişen ve işbirlikçi bir ekosistem oluşturuyoruz.

0