Koleksiyon

Moda Trendi
2022

Jean modasının önde gelen isimlerinden biri olmak tasarım ekibimize yeni sorumluluklar getiriyor ve bu da dünyadaki moda akımlarını sürekli olarak analiz edip modaya yeni bir soluk getirme düşüncesiyle hareket etme motivasyonu oluşturuyor.

01
Bregla’da kumaş ve giyim dünyasını kadının gözünden görmeye çalışmayı hedefliyoruz.
02
Erkekler ise pratik, dinamik ve farklı olurken bir taraftan da trend olmanın yolunu arıyorlar.

KUMAŞ KOMPOZİSYONLARI

PAMUK

Yüksek kaliteli pamuk kullanarak geliştirdiğimiz kumaşlar, uzmanlığımızla farklı çözümler sunabileceğimiz bir alandır.

Özel iplik kullanarak geliştirdiğimiz kumaşlar için know-how sürecine elyaf formunda başlıyoruz. Kullanılan ipliğin gerekli konstrüksiyon ve apre tekniklerine ne şekilde cevap vereceğini öngörerek büyük bir titizlikle kumaşlarımızı geliştiriyoruz.

TENCEL

Tencel içerikli kumaşlarımızda fark edilebilir rahatlık, konfor ve ayrıcalık hissiyatı sunuyoruz.

Bu kumaşlarımızda yılların verdiği tecrübemizi, sürekli taze tuttuğumuz Know-How ile harmanlayıp özel teknikler uyguluyoruz.

Tencel elyafını işleyerek ince gömleklik kalitelerden başlayarak çift kat kalın dokuma kumaşlara varan geniş bir spektrumda;  İndigo, Sülfür ve Reaktif boyama prosesleri ile üretim yapabiliyoruz.

Tencel elyafını farklı ihtiyaçlara karşılayacak şekilde Pamuk/ Visvose/ Polyester/ Elasthane vs. lifler ile harmanlayabiliyoruz.

PAMUK / VISCOSE / POLYESTER Karışımları

Pamuk elyafı Viscose ve Polyester ile çok uyumlu biçimde karışım sağlayabilmektedir.

Pamuğun rahatlık ve tutumundan ödün vermeksizin performansını arttırmak adına Viscose ve Polyester ile karışımlı kumaşları geniş bir koleksiyon halinde sunabiliyoruz.

ÖZEL LİFLER

Modal, Polyamid, Kenevir, Multifilament  vs. lifler  kumaş Ar&Ge ekiplerimiz tarafından farklı karışım..

kombinasyonlarında ve Elastane birlikteliği ile uygulanabilmektedir.

kadın-bregla

Kadınlar İçin
Modanın Çizgileri

Moda akımlarının karmaşıklığı, günümüz kadınlarının farklı talepleri ile doğrudan ilişkilidir. Günümüz kadını her zaman güncel renklerdeki giysiler ile kumaş tutumlarında en yeni moda akımlarını takip ediyor ve moda olanı seçiyor.
Kadınların neler aradıklarını analiz etmeye çalışmak, Bregla Ar&Ge ekiplerinin başlıca görevleri arasında yer alıyor.

Bregla’da kumaş ve giyim dünyasını kadının gözünden görmeye çalışmayı hedefliyoruz. Kadınlar kesim ve kumaş arasındaki uyumu rahatlıkla anlıyor ve kendilerini en iyi ifade eden, en doğru kombin kıyafeti seçiyor.

Kadınlar o kadar akıllı ki, kıyafet ve kumaşın yalnızca giyim performansını değil, renk derinliğini, kumaş yüzey kalitesini, apre ve tutumunu vb. analiz ederek kıyafetin kalitesini, daha kıyafeti ilk gördüğü anda anlayabiliyor. Bregla, kadın kumaş alanında dünyadaki öncü jean kumaş üreticilerinden biri…  Bunu sağlayan ise, işletmenin tüm mühendislik ve tasarım faaliyetlerinin yanı sıra en güçlü olduğu diğer bir boyutu : ODAKLANMAK.

erkek-bregla

Erkekler İçin
Modanın Çizgileri

Erkekler ise pratik, dinamik ve farklı olurken bir taraftan da trend olmanın yolunu arıyorlar.

Onlara, özel apre uygulamalarıyla sürekli güncellenen yüzlerce harman, renk ve tasarım kombinasyonu aracılığıyla geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Erkekler için kumaşın mekanik ve dayanıklılık performansına odaklanırken en büyük mücadelemizi de gözden kaybetmiyoruz: Dünya moda akımlarının tam merkezinde yer almak.

erkek-bregla

KATEGORİLER

PANTOLON

Kesim ve kumaş kombinasyonu bu işin temeli. Özel harmanlanmış elyaf karışımlı kumaşları ve tasarım pantolon üretiminin en önemli parçalarını oluşturuyor. Ar&Ge ekibimiz pantolonluk kumaş alanında özel renk uygulamaları, konstruksiyon ve tuşeler üzerinde sürekli çalışıyor.

GÖMLEK

Gömleklik kumaş en uzman olduğumuz alanlardan bir tanesi … İplik, dokuma ve apre teknikleri tamamen farklı bakış açıları gerektiriyor.

ELBİSE

Hem rahat hem de şık günlük giyime uygun jean elbiselik kumaş konusunda aktif faaliyet gösteriyoruz. Her iki tarz da kendine özgü anlayış ile tasarlanıyor. Tasarım ekibimiz her bir elbise projesi için özel renk, tasarım ve bitim işlemleri üzerinde özenle çalışıyor.

CEKET

Diğer jean ürün gruplarından tamamen farklı olarak özel siluet, desen  ve renklerde ele alınıyor. Ceket kumaşlarımıza özel apreler geliştiriyoruz ve müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

KULLANIM ALANI

Bregla, müşterilerin farklı yaşam tarzı ihtiyaçlarını anlar ve koleksiyonun oluşturulması sırasında bu 3 ana alana odaklanmaya çalışır:

Rahat Giyim
Aktif Giyim

Aktif Giyim

Şık Giyim

0